Iratkozz fel program értesítőnkre!

ARTE Galéria és Aukciós Iroda, Budapest – Szőnyi István (1894-1960) rajzai és rézkarcai

Szőnyi István: Munkácsy Mihály portréja, 49 x 35,5 cm, szignált rézkarc

1053 Budapest, Ferenczy István u. 14.
www.arte.hu

2017. 05. 02 – 18.

Betekintés a XX. századi magyar festészet iskolateremtő alakjának grafikai munkásságába.